👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo techneuten,
Ben met een 307 bezig waar deze storing in op treed:
Tijd. storing. Elektrisch bediende smoorklep afwijking signalen 1 en 2.
p0121 dacht ik.
Iemand deze storing eerder meegemaakt?
Ik verdenk het elek. gasklephuis, maar nog niet zeker van de zaak.
Herprogrammering heb ik uitgevoerd.
Robert
Yep dat is een bekend euveltje van die sensors Robert, bij aktie X.. hebben we die sensor ook al eens moeten vervangen op 307/207/etc. Toen moest je ook de stekker controleren of die nat was,zo ja motor ebe stekker controleren op nattigheid. De koelvloeistof gaat door de capilaire werking gewoon door de bedrading heen.
PT nieker
Ja vind het apart die capilaire werking, koelwater gaat dan dus onder de isolatie van de draad door?
Check je mailbox Robert. Klopt inderdaat wat je daar zegt.
Ik had gister nog een 307 EW 10 met hetzelfde,contakt gehad met techsup. Als de stekkers niet zijn aangetast,schoonmaken, nieuwe sensor en zitten laten. Was het advies.
TSja hoe lang gaat dat goed, de ebe van deze auto is nog goed. Heb de ebe uit elkaar gehaald en was nog droog en niet aangetast. Dus dat scheelt al behoorlijk wat.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
Probleem gevonden.
Koelwater via motortemp. sensor richting computer, het is raar hoe het kan, maar zo is het wel.
EW10A RFJ motor.
16 jaar