Peugeot 306: rem peugeot 306

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4

wie kan mij helpen aan een foto of montage tekening van de remschoenen , ik wou de schoenen vervangen maar toen de trommel er af kwam bleek dat alles zo'n beetje los in de trommel lag of gebroken was. dus ik weet niet hoe het weer in elkaar moet.

Geplaatst door

gtootje

1.100 km

al 19 jaar lid

Reacties

is datr aan beide zijde zo zo niet haal de andere kant los dan kun je het daar zien hoe het zit.

groetjes jan.

jan T

60.080 km

TRW heeft kant en klare sets ! zit je ook niet te zweten met het spul in mekaar te zetten

Renaultmonteurtje

33.765 km

beide kanten zijn verkeerd in elkaar gezet en kapot , ze hebben trw systeem gemonteerd terwijl er bendix onder hoort. dat trw complete sets heeft klopt maar daar zitten ook de cilinders bij en die had ik al los gekocht en gemonteerd kunnen niet meer retour dus .

gtootjeTopicstarter

1.100 km

dus bij deze nog steeds de vraag wie kan mij helpen??

gtootjeTopicstarter

1.100 km

Heeft auto revista zelf geen documentatie?

205freak

1.520 km

haha grapjas als dat zo was ging ik hier de vraag niet plaatsen. Dat heb ik allang geprobeerd en we hadden ook geen vraagbaak meer liggen maar het probleem is inmiddels opgelost . heb op de sloop gekeken. auto remt weer perfect. Vorige eigenaar had verkeerde remschoenen gemonteerd. toch bedankt gr jimmy

gtootjeTopicstarter

1.100 km

probleem dus opgelost. bedankt !!!!

gtootjeTopicstarter

1.100 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.