Peugeot Partner: rijd niet op lpg-gas.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: LPG, Motorcode: 1.4

Help! wie o wie kan mij helpen bij het oplossen van mijn probleem.
Het rijdt rijd niet meer op Gas. Even vertellen wat de auto eigenlijk heeft gehad. Voor de koude winter doet de auto al raar als hij op gas rijdt.

Tijdens het rijden op gas lijk het net of de motor geen brandstof krijgt dan schakel ik over op benzine rijd even een paar kilometer en daarna schakel ik het weer over op gas dan rijd het weer gewoon, het rare ervan is dat het varieërt op de ene dag heb ik helemaal geen probleem? op de andere dag moet ik het wel een paar keer overschakelen naar benzine voor een paar kilometr en daarna weer op gas.

Sinds de koude winter doet de auto niet meer op gas, mischien is het gas op? bij het gas tanken kan ik niet meer opvullen dan 5 Eurocent, mischien is de gas tank wel nog vol, ik weet niet hoe ik het moet controleren.
Mijn probleem is hoe weet ik nou of mijn gas systeem kapot is?
Ik heb nu op mijn teller 190000 km staan op gas.

Gegevens van mijn gas systeem:
Verdamper: AG Holland
Type: DGC
Type ident: AG 58650
TGKnr: E4-67R-0094009

Bijvoorbaat dank, Jim

Geplaatst door

RIH01rih

125 km

al 16 jaar lid

Reacties

Maak een afspraak met een gas-specilaist voor controle van het LPG-systeem. Tot die tijd gewoon op benzine rijden.
Als je op gas rijdt terwijl de motor te weinig krijgt heb je kans op dure schades, zoals verbrande kleppen en/of gesmolten katalysator.
Loopt de auto wel goed op benzine?

oldford

117.985 km

Heb verschillende gas boeren gebeld maar ze hebben allemaal verschillende antwoorden.
De vraag nu wie spreekt de waarheid.
Daarom heb ik nu de vraag op problemcar gezet, dat er mischien iemand weet of mijn probleem herkend.
Ik probeer ook geen extra kosten te maken dan wat het probleem is.
Op benzine rijdt de auto goed. Dat is het probleem niet.
Maar het is een auto op gas dus gas moet het gewoon doen.

RIH01rihTopicstarter

125 km

Zonder testen en meten zou ik het ook niet weten. Over de telefoon gaat zoiets niet.

oldford

117.985 km

kijk hier eens :

http://verdampere.nl/

gastenboek

no cure , no pay

KRG

2.750 km

Klaas bedankt voor 't adressje van verdampere, Kees verdampere, wat een exper is hij, hij heeft mijn probleem in nog geen 5 minuten opgelost.

Mijn gasklep was kapot en dat heeft hij verwisseld en de motor draait nog niet goed LAMDA gaslucht verhouding afgesteld en de schakelaar in de cabine heeft hij ook gerepareerd. Het heeft mij maar 60 Euro gekost, ik was zo blij en ik hem meer gegeven puur uit dankbaarheid en ik heb ook niet het gevoel dat hij je ook bedondert want je bent er zelf bij.

Voor mensen die een gas probleem hebben zou ik hem echt kunnen adviseren. www.verdampère.nl

RIH01rihTopicstarter

125 km

was erg benieuwd naar www.verdampére.nl maar die link geeft niets bij mij, werkt niet.
misschien doe ik iets fout?

gelukt.

607

80 km

http://verdampere.nl/ geen é :-)

pieterp9094

11.560 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.