Knipperlicht rechts voor doet het soms wel, dan weer niet. Heb geen corrosie kunnen ontdekken. Lampje houder ziet er goed uit.
Wat kan hiervan de oorzaak zijn.
Groet, Rob
Geplaatst door roadkingflhrci , lid sinds 13 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
8 Reacties
kaleido 1 PRO, 1 maand geleden
Grapje zo hoort een knipperlicht toch ook te werken .
Heb je al iets gemeten bv. of plus weg valt of massa , lampje is heel ?
roadkingflhrci, 1 maand geleden
Hey kaleido1, idd wel grappig. Maar het probleem is dat ie bv 20x knippert en er dan mee stopt. Doormeten heb ik het materiaal niet voor en ja, het lampje is goed.
Overigens was ik al lang blij dat ik er bij kon komen zonder gereedschap.
kaleido 1 PRO, 1 maand geleden
Zonder meetapparatuur wordt het lastig denk ik om nu zonder onderzoek te roepen dat de schakeleenheid defect is is ook zo iets .
roadkingflhrci, 1 maand geleden
Weet je wat het is, nadat ik het spul teruggeplaatst had, en dat ie ging knipperen, dacht ik even “gouden handjes” te hebben. Maar dat was van korte duur. Een beetje teleurgesteld moest ik mijn dochter vertellen dat het nog niet gelukt was om het te repareren. (haar auto dus)
kaleido 1 PRO, 1 maand geleden
Wat heb je terug geplaatst ? Je bedoeld het knipperlicht waar je slecht bij kon ?
JGC, 1 maand geleden
Niet toevallig een lekke ruitensproeierpomp die vocht via de bekabeling naar je BSI brengt?
Beste antwoord, geplaatst door roadkingflhrci, 1 maand geleden
JGC, dank voor je reactie. Het zal ongetwijfeld wel iets met vocht te maken hebben. Overigens werkt op dit moment alles naar behoren.
roadkingflhrci, 3 weken geleden