Peugeot 307: storingslampje brand en inhouden.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003

betreft een p307hdi (dw10ated) auto gaat af en toe in noodloop (lampje gaat branden) en heeft dan totaal geen vermogen meer. geeft dan storing drukregelaar, regelaar nog aktief bij afzetten van de motor. losse regelaar is vervangen(bosch). hd-pomp is vervangen. bedrading tussen ebe en regelaar is vervangen. iemand nog ideen?
m.v.g.harry

Geplaatst door

harry4203

39.460 km

al 21 jaar lid

Reacties

Probeer eens geleid storingszoeken met PPS grote kans dat je verder komt.
Door de storing in de diag zoek je vaak in de verkeerde richting (ik denk dat het verkeerd vertaald is)
Als je begeleid gaat zoeken kun je vaak zien welke draden (dus in welk gedeelte en component ) het probleem zit.

Oxo8322

390 km

De storing drukregelaar aktief zie ik wel eens vaker bij dit typr motor, er zijn dan geen klachten aanwezig dus ik denk ook dat oxo gelijk heeft dat je de verkeerde richting op gestuurd wordt door de diag. Heeft deze auto een lage drukpomp in de tank ?

T luteijn

5.445 km

er zit wel een lagedrukpomp in de tank. heb deze storing inderdaad zelf ook al wel meer meegemaakt, maar heb het tot nog toe altijd kunnen verhelpen door het vernieuwen van de hd-pomp,vandaar. er zit ook geen gruis of zo in het filterhuis. het gekke is, als je de storing wist gaat de auto weer als de brandweer(soms een dag, dan weer 2 wkn). zal wel eens storing zoeken via pps, maar heb daar eerlijk gezegd nog niet zoveel vertrouwen in.

harry4203Topicstarter

39.460 km

Kijk eens naar de P code (als je er 1 hebt)op Infotec (engels)Scantool misschien is er een vertaal fout.
Als je de pomp en regelaar al vervangen hebt kun je afvragen of de meting wel correct is??!!
Schroef er eens een andere druksensor in (als je dat nog niet gedaan hebt)
Heb je ook de variabelen van de storing???

Oxo8322

390 km

ik weet de p-code niet uit mijn hoofd, maar klant zet auto binnenkort 2 maanden neer. ga dan wel eens een flink stuk rijden met de testkast eraan.

harry4203Topicstarter

39.460 km

Harry dit is een bekend probleem bij de 110 pk waarop je,toen je nog wel mocht bellen antwoord van de helpdesk kreeg
druksensor op de hd rail vervangen,eventueel met extra tussendraadje, blij dat ik kon helpen.Groeten Oldtimer. Met de complimenten van Mark Goldstein.

oldtimer

24.360 km

hartelijk dank voor de informatie, zal sensor bestellen/vervangen. ik laat zeker nog weten of het probleem weg blijft, maar dat zal wel eventjes duren.
gr, harry.

harry4203Topicstarter

39.460 km

haary het lijkt mijn zinvol om ook de tussenkabel nl 1922g5 te-monteren wat dit schrijft peugeot toch wel voor

newbie12

15 km

doe ik ook, is al besteld.
auto staat er nu, ga er van de week aan beginnen
resultaat volgd

harry4203Topicstarter

39.460 km

raildruksensor verv en tussenkabel gemonteerd, auto rijdt tot nog toe goed.
nogmaals bedankt,harry

harry4203Topicstarter

39.460 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.