Beste auto vrienden,
Heb onlangs een Peugeot 306 1.6 op lpg G3 gekocht.
Bij koude motor ( 's morgens) loopt de motor na de start erg bokkerig en houdt in. Denk op slechts 3 cilinders. Ook knippert het oranje motorlampje voor ongeveer 20 seconden. Daarna blijft deze constant branden.
Ik doe de motor dan uit en start dan opnieuw, dan blijft het lampje branden en ik rijd dan meteen weg. Na Een kilometer of twee gaat de motor wel soepel lopen, zonder te bokken, inhouden o.i.d.
Als de motor warm is blijft deze stationair niet helemaal mooi te lopen en blijft een lichte trilling houden. Het rijden en trekken is wel verder prima.
Ik heb ondertussen geprobeerd dit euvel te verhelpen en de volgende handelingen gedaan;
- bougies vervangen
- bobine vervangen
- injectoren vervangen
ik krijg echter het motorlampje en het onregelmatig stationair lopen als ook het 's morgens op drie poten lopen niet weg.
iemand nog een suggestie of tip?
Auto rijdt op zowel benzine als lpg hetzelfde.
O ja...de rechter fan (er zijn er twee) die draait niet. De linker doet het gewoon. Maar dit zaltoch niks ermee te maken hebben lijkt mij?
Alvast bedankt voor de antwoorden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.
Meet eens compressie .
Oliedruksensor defect is een optie
kaleido 1build
speed158.480 km