Peugeot 207 2011: Twee keer pech toeval?
- 7 maanden geleden gevraagd
- 3 reacties
De auto heeft op 22/6 de auto een grote beurt gehad. Op 27/6 is iemand er tegenaan geknald, tegen de zijkant bij het voorwiel aan de passagierszijde. De deur was ontzet, dat is gemaakt. Deuken bij de carrosserie rondom het voordeel zijn uitgedeukt.
Er was begin juli plaats in de garage. Op 3/7, vlak voordat de kar naar de garage ging, ging de koelvloeistofslang stuk. Laten vervangen.
Gisteren kapte de stuurbekrachtiging ermee. Die moet in zijn geheel vervangen worden.
Hoe waarschijnlijk is het dat dit komt door e aanrijding? We hebben nooit wat, onderhouden de auto stipt en nu ineens is het achter elkaar mis.
Geplaatst door Dibb001 , lid sinds 7 maanden geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.
3 Reacties
Dibb001, 7 maanden geleden
Aanvulling: dit is het huidige koelvloeistofreservoir:
oldford PRO, 7 maanden geleden
Tja, soms gaat er iets kapot.
Maar niet door de aanrijding, dat stelde niet veel voor met zulke kleine deukjes.
harry4203 PRO, 7 maanden geleden
Beide problemen, (en nog vele andere) komen regelmatig voor en hebben niets met de schade van doen idd.