👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
om een of andere reden is er een tandwiel van de nokkenas losgekomen, waardoor de distributieketting eraf is. Nu kan ik op de krukas wel m
erktekens vinden maar niet op de tandwielen van de nokkenas om het ontstekingspunt terug op orde te krijgen. Kan mij hierbij iemand helpen?
de motor is nog heel. heeft nog gedraaid. maar ik zal het eens opzoeken op google. alvast bedankt voor de reactie.
15 jaar
[img]http://i57.photobucket.com/albums/g201/p...[/img]
zo moet het staan
gr
Peco power
heel hartelijk bedankt voor deze tekening. Daarmee kan ik iets aanvangen. Ga vandaag nog beginnen te sleutelen!!!
15 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Pontiac Trans Sport of stel zelf een nieuwe vraag.
en de motor is nog heel???? geen kleppen eruit? of gaten in de zuigers? 2.3 moet ik ff zoeken naar de gegevens, google eens op pontiac quad four
gr
Peco Power
15 jaar