Hallo ik heb een probleem met de kachel hij wordt niet warm de slangen zijn wel warm maar ik krijg binnen geen warme lucht.
Ik heb ook het idee dat de airco zelf aan gaat want als ik op defrost zet worden de lijdingen van de airco onder de motorkap ook koud,
met ijs terwijl de airco uit staat hopelijk weet iemand raad mvg Rene
Hij rijdt niet op lpg maar even simpel zit er in je kachel huis geen klep die de warme lucht
naar binnen stuurd en zo ja werkt die op een vacum of electronies mischien zit het hem daar in
overigens als alle knoppen van de kachel uit staan is de airco ook uit dus het kan best met die droge
lucht te maken hebben
vgr Rene
Hallo daar ben ik weer ik heb het euvel gevonden ik heb het onderste deel van het dashbord weg gehaald en toen ondekte ik dat het kachel huis
heel veel lucht verlor tussen de deksels heb het verwijderd en nieuwe pakking gesneden en hij geeft nu weer gewoon warme lucht alle kleppen
en vacuum getest dus ik hoop dat ik het euvel gevonden heb maar als de airco er bij aan staat wordt de kachel niet echt heet ik weet niet of dat zo
hoort ik heb zelf climaatcontrol daar wordt het wel heet dus hopen dat het nu goed werkt jullie bedankt voor de adviesen misschien tot een volgende keer.
vrg Rene
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Pontiac Trans Sport of stel zelf een nieuwe vraag.
dit is een bijzondere, airco wordt koud terwijl ie uitstaat en de kachelbediening op warm? de auto loopt niet op lpg?
meestal is het andersom en is de aircopomp kapot.
Wat zou kunnen is dat de koppeling van de aircopomp blijft hangen, hierdoor blijft ie continu meedraaien, maar verklaart nog niet waarom ie niet warm wordt. de in en uitvoer van de kachel worden echt GOED warm?
Enigste wat ik zosnel even kan bedenken is trek de stekker eens van de aircopomp, dan moet sowieso de koppeling eraf vallen. en kijk dan nog eens wat er gebeurd. ik snap deze zo niet zonder het zelf te zien. heel vreemd.
gr
Peco Power
Mercurybuild
speed23.010 km