Goedemorgen, ik heb het probleem dat mijn accu snel leeg is. Ik sta vaak op de kofferbak markt en heb met deze auto nu al 4 x achter elkaar dat mijn accu leeg is aan het einde van de dag. De laatste 2 keer heb ik alle binnenverlichting uit gezet de radio uit en toch was hij weer leeg. Ik heb wel een starthulp gekocht van noco dus kan mijzelf helpen, maar leuk is het niet. Nu kreeg ik nog een tip dat mijn Renault card ook de accu kan leeghalen, doordat hij constant in de buurt van de auto is , de accu zelf is 1,5 jaar oud.
De auto gaat 15 mei voor apk, testen ze gelijk de accu
2 weken
De auto komt niet in de ruststand , gaat bij deze auto ook de verlichting aan als je bij de auto komt bv .
Ik heb gisteren de auto naar de garage gebracht en laten testen. Hij gaf aan dat de accu een keer helemaal opgeladen moet worden. Dat is gebeurd en heeft afgelopen nacht dus 24 uur opgeladen. Vanmiddag opgehaald en as zaterdag weer markt, dus ben benieuwd of het over is. Ik heb ook een speciaal etuitje gekocht waar ik mijn sleutel in kan doen , tegen het zoeken van het signaal naar de auto
6 dagen
Meet eens de accuspanning bij 2000 toeren?
Als de gaarage adviseert dat de accu een keer helemaal opgeladen moet worden, betekent dat dat de accuspanning onder het tijden zo laag is dat de accu niet goed vol geladen wordt. Als je met een halflege accu begint aan een kofferbak markt en je auto niet in rust komt (dus niet is afgesloten), klopt het wel dat de accu niet genoeg puf meer heeft om de motor nog te kunnen starten.
Maar je hebt nog steeds niet beantoord of de accu nog in orde is? Hoeveel CCA behoort de accu te hebben en wat is daar bij meting nog van over?
Als he accu niet helemaal fit meer is en de dynamo óók niet, krijg je precies wat je nu ervaart. Laat dus zowel de accu testen als de accuspanning bij 2000 toeren meten en zet beide waarden hier neer.
5 dagen
Ik weet alleen wat de monteur mij vertelde, en nu ga ik proberen op de markt of het probleem zich weer voordoet. Donderdag gaat hij voor de apk en kleine beurt, dan vraag ik of hij dat meten
4 dagen
Hoi , ik heb zaterdag de hele dag op de markt gestaan en na afloop geen probleem gehad, de auto startte gewoon, donderdag bij de apk wordt hij nog een keer getest
1 dag
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Grand Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
Laat de accu eens testen, ook al is de accu pas 1,5 jaar oud,
als de accu "geregeld" leeg getrokken wordt kan zelfs een nieuwe accu kapot gaan,
mocht de accu na de test goed bevonden zijn, controleer dan (of laat het doen) of
er een (te hoge) lekstroom aanwezig is.
2 weken