Renault Scenic: achterruitwisser

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0

hallo,

mijn achterruitwisser doet niks meer kan het zijn dat er een zekering kapot is zo ja welke.
ik hoor wel bij het zekeringenkastje steeds een klik als ik hem aan zet.
is het motortje kapot of zo.
wie kan mij helpen?

Geplaatst door

bsijbers

420 km

al 15 jaar lid

Reacties

nou controleer de bedrading eens tussen de klep en de carrosserie bij veel wagens onstaat daar breuk in de loop der tijd.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

in het zekering kastje (deksel) staat welke zekering voor de achterruitwisser is , ff checken of deze kapot is.

limbra

16.560 km

hoi,
ik weet het niet meer ik wil het motortje vervangen maar krijg de ruiten wisser niet los hoe moet ik dit doen.
en ik weet nog steeds niet de zekering van de achterruitwisser welke is het welk nummer.

bsijbersTopicstarter

420 km

[quote=limbra]in het zekering kastje (deksel) staat welke zekering voor de achterruitwisser is , ff checken of deze kapot is.[/quote]
maar elke is het

bsijbersTopicstarter

420 km

hoi ik heb er ook last van gehad mijn motortje was kapot en wilde die vervangen maar de ruiten wisser zat muurvast
ik heb hem flink ingespoten met silleconespray en dan met twee hamers los laten schriken dus een hamer tegen het onderste gedeelte waar je moertje zit en met andere een paar tikken geven

puppyeys

110 km

Als je je ruiten wisser aan zet hoor je dan wel dat je motortje wat wil doen een soort zoem? Zoja zou ik eerst de zekering vervangen binnen in de zekering deksel staan stikkers waar ook een ruitenwisser tussen staat vervang deze is de kosten zijn het niet dus mocht je het niet weten welke het is gewoon allemaal vervangen kan je gewoon kopen bij brezan of diverse auto winkels voor 0,75 cent ofzo heb je een doosje met 4 verschillende, zekering vervangen kan nooit kwaad zeg ik altijd en weet je zeker dat alles het doet en goed is.

Gr. Maurice

Reflexspray

225 km

Oké bedankt het is me al gelukt

bsijbersTopicstarter

420 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.