👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Renault megane scenic slaat soms af en start dan niet meer. Soms start hij ook niet geen lijkt of geen vonk of brandstof. Kontakt diverse malen aan en uit doen en ineens start hij weer. Auto loopt op lpi probleem doet zich zowel op gas en benzine voor. Gaat soms een week goed en dan ineens start hij weer niet. Auto is bij een universele garage uitgelezen maar waren geen storingen.
[quote=Ramjod]Toch door een dealer laten uitlezen deze kunnen meer zien dan meest universele testers.
Zou BDP of nokkenassensor kunnen zijn?[/quote]
Hoi Probleem is opgelost was de sensor op de bak heb ik vervangen en gelijk het kabeltje vervangen deze tip kreeg van een electro specialist
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
Toch door een dealer laten uitlezen deze kunnen meer zien dan meest universele testers.
Zou BDP of nokkenassensor kunnen zijn?
12 jaar