auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Laguna: auto doet zo goed als niest meer,

Bouwjaar: 2004

start niet, krijg stuurslot zelfs niet afgezet, bat heb ik al gebruikt om andere auto te starten, en dat was geen probleem, dus bat is nog goed, het probleem is de kaart, kan ik ergens systeem resetten?

Geplaatst door

Tomspapen1978 +0

al 15 jaar lid

Reacties

Wat doet je startblokkeringslampje (= het rood knipperende lampje in je dashboard) zonder kaart er in en met kaart er in?

Heino4267 +915

15 jaar

het rode lampje in het dashbord knipperd gewoon, en met de kaart in, knipperd dit sneller. de radio, lichten en dergelijke, werkt allemaal.
stuurslot blijft opstaan, en starten doet hij helemaal niet.

Zolang het lampje blijft knipperen staat je startblokkering "geblokkeerd".
Dat is volgens mij het voornaamste euvel.
Er is geen "reset" mogelijk.
Heb je geen tweede kaart en wat doet hij met die tweede kaart?
Als je geen tweede kaart hebt, kan je met de defecte kaart en alle autopapieren naar de dealer gaan. Die vertelt je hoe verder te handelen.

Heino4267 +915

15 jaar

startblok. gaat er niet af waarsch. kaart defect

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.