ik heb een renault megane 2004 1.9 dci
met een glezen dakraam
met tegenwind 80 a 90 km per uur suist het raam
lijkt net of hij niet in het laatste vergrendeling valt
ook als je de deur dicht doet komt het dak raam ff omhoog
wie weet hier een oplossing voor ?????
nieuwe ? afstellen ?
zou inderdaad naar het antwoord van Michel kijken.Achterste geleiders slijten heel snel.Als je ze vervangt,de rail van de geleider goed smeren en gesmeerd houden.Vaak klappert het dak ook als hij in stand 2 of 3 open staat.Voren kun je het dak nog iets strakker zetten is niet veel,maar vaak enoeg.
Mvg Thomas.
Hoi Rico1047, ik zie jouw reactie van 14-11-2010. Een beetje laat maar ik heb recent een megane 1.5 dci uit 2005 met panoramadak. Ik heb zelfde problemen als hierboven is beschreven. Voordat ik er een heel project van ga maken, dacht ik laat eerst om het volgende te proberen:
"en als je hem dicht heb met draaiende motor knop indrukken en vast houden dan trekt hij hem aan en initaliseer je het raam."
Maar welke knop bedoel je? De aan-uit knop van de auto of de dakraam-knop? De dakraam-knop kan je niet ingedrukt houden, toch?!
Ik hoor het graag en alvast bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
ik zou zeker eerst kijken of je hem strakker in kunt leggen
nieuwe erin kan altijd nog
trucker0wernerbuild
speed16.595 km