auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Megane 2007: Distributie niet op tijd

Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Motorcode: K4M 97, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 82

Zonder groef

Geplaatst door

at +110
badge

al 21 jaar lid

Reacties

Hallo, we hebben een 1.6 16v waarvan de distributie vervangen is maar we krijgen de auto niet meer op tijd. We zetten de nokkenassen en krukas met speciale gereedschap op tijd. Nadat de motor even heeft gedraaid houdt de motor in en staan de nokkenassen niet meer in lijn. Kan de nokkenasversteller dit veroorzaken? Alvast bedankt.
Groeten ed

at +110
badge

5 jaar

nee, zou toch maar weer eens de timing controleren.

Highway +1055
badge

5 jaar

Hij is er al 3 keer op en af geweest telkens verloopt die. Ik gebruik dit setje(zie foto). Als de riem erop zit en ik draai de motor met de hand twee keer in de rondte staat die nog steeds op tijd. Even rijden en daarna staan de nokkenassen niet meer in lijn.

at +110
badge

5 jaar

Dit setje

at +110
badge

5 jaar

nokkenasversteller tandwiel ging wel vaak stuk maar of je dit probleem dan krijgt. De motor maakte dan van te voren een tik geluid.

Heb je krukastandwiel met of zonder groef?

Highway +1055
badge

5 jaar

Ik neem aan dat je een beschrijving hebt van het monteren van de riem. Anders kan ik je een sturen. Ik heb er net over heen gekeken en kan niks raars vinden.

Highway +1055
badge

5 jaar

U heeft een beschrijving voor het op tijd zetten van een 1.6 16 v renault motor?
Ik heb de distributie en nokkenas wiel vervangen maar krijg hem niet op tijd.
Heb de nokken assen in lijn met lineaal (kleine deel van de uit sparing boven) krukas tegen de pen aan. Uit sparing op de krukas op 3 uur.

Ik heb de nokkenasversteller vervangen en hij loopt als een zonnetje.

at +110
badge

5 jaar

Top.

Highway +1055
badge

5 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.