Renault Twingo: Geen controlelampje knipperlicht

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2

Bij deze Twingo werkt de knipperlicht-installatie gewoon, met dit probleem dat de lampjes in het dashboard niet meedoen. Ook het alarm werkt goed , maar ook hier geen lampjes op het dashboard die meebranden. We hebben uiteraard het lampje gecontroleerd, maar die is goed.

Wie weet waar we het moeten zoeken?

Geplaatst door

Siem Bijman

52.890 km

al 25 jaar lid

Reacties

Knipperautomaatje niet goed of niet goed in de stekker ? Rest van controlelampjes op dashbord wel oke?

Gr.
Petje57 16.825 km Reageer
Knipperautomaat heeft 4 pootjes en er zat iets in los, hebben we open gemaakt maar niets bijzonders aan te zien verder. Gaan we morgen toch eerst maar eens vervangen, maar vreemd dat hij verder wel goed werkt he.

Rest van de lampjes werken normaal.
Siem Bijman Topicstarter 52.890 km Reageer
Als ik het goed herinner, is 1 van de 4 aansluitingen voor de controlelamp........Anderen hebben idd maar 3 aansluitingen.

Succes.

Gr.
Petje57 16.825 km Reageer
Het relais heeft idd twee contacten.1 voor de knppelichten, de andere is alleen voor het dashbordlampje. Mijn voige auto was een Twingo,bj.2000. Heb hetzelfde probleem gehad. De velsverbinding van het contactpunt van het dashbordlampcontact was los gekomen dus dat heb ik gesoldeerd. Werkt nog steeds.
Had ook gekund, maar wij hebben er een nieuwe ingezet en inderdaad probleem daarmee opgelost.

Bedankt jongens.
Siem Bijman Topicstarter 52.890 km Reageer
jullie lossen echt vette problemen op!! rielekst man, telkens weer een glimlach op mijn gezicht voor mijn collegaforummers.
w_vahl 740 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Twingo of stel zelf een nieuwe vraag.