Hallo
Heb het volgende probleem , heb onlangs de achter remblokken vervangen , nu doet de handrem het niet meer.
Het is een electriche handrem , geeft een storing aan handrem vrij, en brand er een rood lampje van de remmen !
Kwikfit ?
Oke dan is het heel simpel , voordat je de remblokken liet vervangen , niks aan de hand ?
Je laat de remblokken vervangen en hij werkt niet meer , ik neem aan dat ze niet meer gewerkt hebben na de wissel.
Conclusie , er is iets fout gegaan , dus terug naar de bandenboer.
Als ze niet de juiste procedure gevolgd hebben , kunnen de gevolgen riant zijn qua kosten.
"Die" hebben toch de boel niet gesloopt ?
Als je geluk hebt is resetten voldoende , ik heb vorige week van een scenic 2 2004 ook de remblokken achter gedaan , zonder problemen , beetje vreemde situatie.
Daar was ik dus al bang voor , de auto gaat ALTIJD automatisch op de handrem als je hem uit zet.
Je moet de kaart in de kaartlezer hebben zitten om hem zo wie zo van de handrem af te krijgen en te houden als je hem er met de hand weer af zet voordat je de auto uit zet.
Ook al hebben ze hem er af gezet en de kaart er in laten zitten , als ze de deur open doen en hem op contact zetten en er weer af , gaat hij alsnog er op , en als de boel dan los ligt is het klaar.
Er is gegarandeerd daar wat fout gegaan .
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
Hoe heb je ze vervangen ?
Volgens de procedure , of op de conventionele manier.
kaleido 1build
speed158.405 km