Ik wil een HID Xenon verlichting zelf inbouwen. maar ik weet niet welke kleurtemperatuur is toegestaan in NL? 6000k of 8000k? Alvast bedankt!
[quote=jjm77]ik heb gehoord dat Per 1 Januari 2007 gaat de regelgeving m.b.t. xenonverlichting veranderen.wat is het? Mag ik nog Xenon verlichting inbouwen voor mijn Laguna uit 1997?[/quote]
klopt.... regel geldt alleen voor nieuwe auto's op kenteken 2007. is niet op jou van toepassing.
paul,
Hoi,
Ik heb wel in een ander forum gelezen dat de bedrading aangepast moet worden. Zoek ff op Xenon in de forums.
Een goede ombouwset heeft alle bedrading en stekkers om het netjes aan te sluiten. Bedrading van de auto hoef niet aangepast te worden.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
4300 is ongeveer halogeenlampkleur, 5 en vooral 6000 is fel wit met 6000 neigend met een beetje blauw, 8000 heeft al meer blauw als hoofdkleur, hoger gaat naar paars.
Het meeste licht heb je van 5000 tot en met 6000 K hoger betekend alleen maar meer blauw naar paars kleuring, maar ok minder licht.
als je wilt mag zowel 6 of 8000K dus net wat je van voorkeur hebt.
Cor
Cor1822build
speed10.080 km