Klant komt de laatste tijd 'n paar keer met de klacht van inhouden / stoten. maar natuurlijk niet iedere dag......
Foutcodes uitgelezen en iedere keer 'n combinatie van 3 fouten: 250, 260 en 270: bedrading lambdasensor, gasklepweerstand en opname element druk. Bedrading is echter goed en stekkers zijn niet geoxideerd.
'n Tijdje geleden is de OT-gever al vervangen en ook de bobines en map-sensor met de slang zijn al eens vervangen. Iemand nog 'n idee?
Ik weet dat dit een oud topic is,maar ik heb een megane met een soort gelijke storing.
Ook foutmeldingen mbt gasklep en MAP sensor.
Is al langer aanwezig en al van alles vervangen (ook bij de dealer).
Klacht is dat bij lange ritten op de snelweg (dus vooral de vakanties) de motor gaat inhouden.
Dit gebeurt alleen als er wordt gestopt of men moet afremmen voor een file.
De MM lamp gaat aan en als men de auto drie keer opnieuw start rijdt hij meestal weer goed,anders blijft hij inhouden.
Heb je het probleem nog gevonden,bij jouw project??????
Groeten john
Bij deze storing moet je de gasklepweerstand vervangen. Het onderdeelnr is 7701042783.
Thanks , al het andere is als eens vervangen.
Ik wil er een van de sloop proberen,omdat het een gasklephuis compleet is en er niets los geleverd wordt volgens renault.
Kon er helaas zo snel vorige week geen vinden.
Is het nummer de losse gasklepweerstand??
Een Scenic 1600 8 klepper 98-99 oud model
Dank voor je snelle reactie John
Het nummer is van de losse weerstand. Is toen een "service mededeling" van geweest.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
temperatuur voeler?
vacuum slangentje?
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.075 km