Beste heb een nieuw koppellingset geplaatst op mijn renault laguna 2 break toen hij op blokken stond kon ik rijden in versnelling nadat ik de wielen er terug had opgezet en starte wou ik rijden maar geraakte niet in versnelling of heel moeilijk en kwam er rook onder de motorkap als de motor uitstaat dan is het geen enkel probleem om hem in alle versnellingen te plaatsen maar vanaf hem gestart is lukt het niet wel is er als ik hem in 1ste wil zetten hij al stilletjes vooruit gaat .
Heeft er mss iemand een idee aan wat dit kan zitten ?
M.v.g. kevin
Staat op de koppelingsplaat zelf. (fly wheel side) of gearbox side. Bovendien zie je hoe de oude eruit komt.
Hij zat juist gemonteerd er stond gearbox side en was aan de kant van de drukveer geplaatst wat ik wel gezien heb is dat er in het vliegwiel bijna geen nerven te zien zijn juist in het begin van het vliegwiel de rest van die schijf is glad zou het daaraan mss zitten dat hij niet dik genoeg meer is en daarom niet goed pakt ?
Maar verbaast mij als hem op blokken staat dat het wel probleemloos lukt maar eens de wielen op de grond niet meer 😕
Dan komt waarschijnlijk de koppeling niet helemaal vrij, wellicht moet je de koppelingscylinder een keer extra ontluchten
En controleer ook of de koppelingsplaat nog makkelijk over de prise as van de bak kan schuiven, dat je er tijdens het terugzetten van de bak geen bramen aan hebt gemaakt.
Oh ja... diesel.....
klopt!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Lijkt erop alsof je niet koppelt.
Koppelingsplaat niet verkeerd om gemonteerd?? Is dit een kabel of hydraulische bediening. (Kabel te los.)
Ralf_Jensenbuild
speed20.455 km