Beste lezers,
Wie o wie kan mij helpen met tips?
Mijn Renault Megane CC uit 2004 geeft opeens aan dat het stuurkolom defect is, sturen is haast onmogelijk geworden.
Wie weet hier iets meer over of heeft hier ervaring mee? Weet iemand misschien waar je rekening mee moet houden, vervangen van stuurkolom of stuurstang en waar zou je een dergelijk repartie het beste kunnen laten uitvoeren. Voor een auto van plus 10 jaar lijkt mij de dealer geen optie in verband met hoge kosten.
Alle tips zijn welkom!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb je al gecontroleerd of er een zekering defect is ?
Laat hem anders eerst uitlezen , bij de dealer , anders denk ik niet dat er achterhaald wordt wat eventueel de oorzaak is.
Tevens heb je dan de info van de kosten , misschien valt het mee , dealer hoeft niet altijd per defenitie duurder te zijn , zeker niet als ze in 1x het probleem oplossen.