Goede avond mijne Heren,
Ik heb laatst mijn koppakking vervangen en ook een klep omdat de distributieriem was geknapt,nadat ik weer alles gemonteerd had en de kleppen gesteld had liep de motor gelukkig weer.....NU KOMST WAARSCHIJNLIJK HET STOMSTE.....ik heb de motor op mijn werk afgespoten en de dag erna begon hij wat te stotteren en hield hij in.Sindsdien loopt de motor stationair iets onrustig,ik bedoel je voelt een lichte wiebel in de auto en op de snelweg als je wilt gas geven vanaf 120km dan komt hij niet echt en het is alsof er iets mis is met de uitlaat..een ronkend geluid zo klinkt het.
Gewoon gas geven vanuit stilstand geen probleem en hij reageerd meteen,kan het zijn dat de timing toch 1 tand verkeerd staat?Of de kleppen nog eens controlleren?
Een beetje hulp toch gewenst dus!
groeten Gordon.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
electronica m.n. de ontsteking is hier uitermate gevoelig voor , niet elke motor kun je klakkeloos reinigen met een hoge druk spuit,
door de vele electrische componenten en electronische regel units kan dat vaak tot de grootste problemen lijden en zelfs een motor geheel lam leggen .
ik zou beginnen met het controleren van de ontsteking componenten , incl de bougies .