Renault Kangoo: renault kangoo draait max toeren stationair

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2 8v

Mijn zwager kwam gisteravond met het probleem dat het managment lampje brand en de moter spontaan heeel hoog in de toeren klimt.

Zelf even gereden en inderdaad je rijd rond 70 km?h zonder dat je het gaspedaal raakt ,voor een stoplicht gauw motor uit want hij klimt heel snel op toeren.

Zelf de slangen na gelopen na een tip ,maar kon niets vinden.

Wie weet er raad.

Geplaatst door

bloemie

485 km

al 20 jaar lid

Reacties

toch ergens een lucht lek(valse lucht
remmen reiniger op de delen na de gasklep en kijken waar die reageert

CARS&MOTORS

39.205 km

[quote=CARS&MOTORS]toch ergens een lucht lek(valse lucht
remmen reiniger op de delen na de gasklep en kijken waar die reageert[/quote]
Dit hadden we al gedaan maar mag niet werken ,aangezien de auto al hoog in de toeren draait merk je niets

bloemieTopicstarter

485 km

water in planten spuit

CARS&MOTORS

39.205 km

helaas niets heb geholpen

maar vreemde is motormanagment lampje is 3 weken uit geweest en nu heeft hij het niet gehad ,en zo spontaan begint de ellende weer.

zelf zatik aan een bobine en bougie en luctfilter maar eens te denken ,maar andere mogelijkheden zijn zeer welkom.

bloemieTopicstarter

485 km

opgelost gasklephuis defect

bloemieTopicstarter

485 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Kangoo of stel zelf een nieuwe vraag.