👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
goedendag
ik heb een probleempje met mijn richting aanwijzer als ik richting aan geef naar links af dan slaat de richting aanwijzer niet af wanneer ik naar rechts draai
als ik met de richting aan naar rechts draai en dan weer terug naar neutraal zeg maar werkt rechts wel met afslaan
ik weet het is geen gigantisch probleem maar het hoort te werken vind ik ( ik erger mij er dan aan )
is er iemand die weet wat het is en is het dan ook makkelijk om het zelf op te lossen of moet er een deskundig oog bij komen ( een ervaren iemand /monteur ) en wordt het een grote operatie
ik heb al meerdere geintjes gehad met deze laguna 2 uit 2001 ( een simpel iets waar de halve auto gestript moet worden )
ik hoop dat iemand het antwoord heeft , of desbetreffende vervangende onderdeel
mvg rob
probleem is opgelost
ik heb er een nieuwe unit inzitten , van de oude was het palletje verlamd en scheef afgesleten
14 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
richtingaanwijzerschakelaar vervangen
14 jaar