Renault Scénic 2000: Starten op bezine LPG auto

Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 79

LPG, vialle LPI, auto start op benzine.
Als het warm weer is +/- 25 graden is er geen probleem met starten op bezine. Wordt het kouder gaat het moeizamer. Gemerkt dat als het motorblok na een stuk rijden goed warm is dat het starten na een een uurtje goed gaat. Staat de auto de hele nacht stil en is het motorblok helemaal afgekoeld doet het probleem zich weer voor. Benz.pomp is vervangen. Alles gecontroleerd op valse lucht. Wie heeft een idee hoe dit op te lossen.

Pakreel

Geplaatst door Pakreel , lid sinds 15 jaar geleden

Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Renault Scénic? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!

3 Reacties

Beunhaas PRO, 2 weken geleden

Veel oude benzine in de tank?
Ik ken 1 geval waar het met verse benzine prima startte, maar steeds slechter als het ouder werd.
De eigenaar van die auto tankte uiteindelijk elke maand 5 liter en daarmee ging het beter.

AS1, 1 week geleden

Het verouderde benzine verhaal met een LPG auto herken ik, met zelfs net niet willen aanslaan totdat ik er verse benzine bij had gegooid.

Anders is je koelvloeistof temperatuur sensor in de cilinderkop verdacht. Ook die kan koud slecht starten veroorzaken.
Als je weet waar die zit, trek dan de stekker eens los. Start hij dan wel goed dan is de sensor defect (versleten).

Pakreel, 1 week geleden

Als je de stekker van de sensor loshaalt start hij direct maar op een hoog toerental. Zal eerst een nieuwe sensor erin zetten en dan zien wat de auto doet. Het vervolg komt.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.