Renault Scenic: storing lampje blijft branden

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Motorcode: 1.4 55KW E7J

Storings lampje ( + stop/ABS/service/handrem,lampje) is gaan branden onderweg. Koelvloeistof was te laag en is bijgevuld. Lampjes bleven branden . Storing uitlaten lezen. met volgende resultaat: 2de lambda sonde, cruise controle begrenzer, ABS rekeneenheid. Wij hebben de 2de lambda sonde vervangen en alles laten resetten en weer uit laten lezen. Lampjes branden nog allemaal en de storing van de cruise controle staat er nog in . Terwijl deze auto geen cruise controle heeft.
Wie weet hier iets op ? ?

Geplaatst door

jaaphospers

1.210 km

al 24 jaar lid

Reacties

eerst en vooral eens bij een andere dealer gaan. Ik weet niet bij jullie in Nederland, maar hier bij ons hebben we heel WEINIG Renault-dealers die echt goed overweg kunnen met hun eigen diagnoseapparatuur.

Doen jong, zoek eerst een andere dealer voor een tweede mening.

jhl

57.015 km

De storing van de snelheidsregelaar/ begrenser mag je negeren, deze rekeneenheid software zit in meerdere renaults, (b.v.) clio 2 met snelheidsregelaar, daar is deze storing wel van toepassing. Gezien de lampjes die branden zit er een storing in de ABS en niet de in de inspuiting, dan gaat immers het motormanagement lampje branden en niet de abs. Mischien heb je een gebroken signaalring op een van de aandrijfassen.vergelijk de weerstanden van de opname elementen abs eens met elkaar. Heeft deze auto een gaskabel? dan heb je namenlijk helemaal geen 2de lambda sonde. Succes verder

ocin219936

10 km

Kan het niet gewoon een te laag remvloeistofnivo of defecte vlotter zijn?

8je

1.635 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.