hallo professionals,
onlangs heb ik een renault clio gekocht van 92 benzine 1.4. mijn probleem met deze auto is dat hij veel zwarte rook produceert vooral tijdens rijden, dan zie je het duidelijk !
hoe kan ik dit zo goedkoop mogelijk oplossen??????????????????? ik heb een beetje nieuwe olie bijgevuld maar tevergeefs.
alvast hartelijk bedankt
Wat AS1 schreef:
In Nederland zijn geen Clio's met carburateur op de markt geweest...
Tips: luchtfilter, bougies, gasklephuis schoonmaken, injectiecleaner gebruiken
Meten van: lambda-sonde, temperatuur sensor, benzinedrukregelaar
Is dat allemaal in orde, dan met injector cleaner in de benzine wat steviger rijden, zodat de eventueele aanslag op de injectors kan verdwijnen.
Eerst zorgen dat de basis goed is, zie AS1 zijn advies...
bedankt voor al jullie handife tips en adviezen...ze zeggen nu dat het zeker de zuigveren zijn...zal me ongeveer 400 euro kosten inclusief alles...dus dan moet ik hem proberen zo te verkopen voor weinig geld :(....als jullie nog interesse hebben hierbij mn clio te koop
mvg ayred
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
denk je benzine toevoer, te veel dus je carburateur even na laten kijken .
dre2377
speed55 km