Hallo,
Wie kan me vertellen waar het startrelais zit van een Renault megane cabriolet 1.6 16v uit 2000??
De auto wil zo nu en dan (steeds vaker lijkt wel) niet starten. Na laatst aangeduwd te zijn door de ANWB zei de monteur van de ANWB dat de startmotor stuk was. Nu is de startmotor vorige week vervangen. Het leek goed te gaan tot vanmiddag.... Nu start ie weer niet grrrrrrr
Nu wil het startrelais vervangen maar ik heb geen idee waar die zit en bij Google kan ik niks vinden :(
Helup
Tnx!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
Was het een nieuwe of een tweedehands startmotor?
Op je startmotor zit een dun draadje met een klein stekkertje. Is dat stekkertje nog in orde en maakt alles goed contact?
Dan zou het nog een onderbreking in de kabelboom naar het contactslot kunnen zijn of het contactslot zelf (of heb je al een kaart?).