Na recente inbouw van een Webasto standkachel heb ik een tot nu toe niet op te lossen klacht.
Als ik de standkachel wil gebruiken moet ik voor het uitzetten van de motor de temperatuur op max. zetten en de ventilatie op de voorruit zetten (drukknop).
Als ik de volgende dag de kachel aanzet en na een half uurtje in de auto kom is het niet warm.
Het valt mij op dat als ik de auto start de temperatuur op 20 graden staat ingesteld, dit verklaart waarom het niet echt warm is in de auto .
De knop ventilatie voorruit krijg ik niet meer uit , tenzij ik op de knop automatisch druk .
Als ik vervolgens op de knop voorruit druk gaat hij wederom niet meer uit.
Volgens de inbouw dealer (niet Renault ) en Webasto is dit een "afspraak" tussen Webasto en Renault , iets waar ik aan twijfel .
Is dit een bekend probleem en is hier een oplossing voor ?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Captur of stel zelf een nieuwe vraag.
Dat zou een reden kunnen zijn waarom Webasto op die manier monteert en daar afspraken over zijn gemaakt.
Overigens 20 graden ga je zo nog niet bereiken met de huidige accu. (behave brandstofverbruik is er ook AMP verbruik)
10 / 15 Gr. verschil met de huidige buitentemperatuur is in de praktijk realistisch.
Grt. Paul.