Mijn wiellager maakte tijdens het rijden een steeds harder zoemend geluid; bij controle is gebleken dat dit vervangen diende te worden. Dit is natuurlijk ook gebeurd, maar nu is het probleem weer met een nieuw lager terug en dit al na 1 maand!
Ik vermoed dat hier een ander probleem aan ten grondslag ligt of heeft de garage slecht werk geleverd?
volgens jouw uitleg is het volgens mij de wiellager links!!een slecht wielager hoort men duidelijk bij belasting op dat wiel in een bocht.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
gewoon terug gaan je hebt een jaar garantie op een reparatie (bij een dealer )weet je zeker dat het dezelfde kant is???
abcbuild
speed20.710 km