Augustus vorig jaar probleem met kenteken verlichting. Bij vervangen lampje knalde de zekering eruit.
Door garage de zekering in de motorruimte en 2 kentekenlampje units laten vervangen. De oude waren verroest. Nu begin januari deed mijn kentekenverlichting, mijn rechter achterlicht, mijn rechtsvoor stadslicht en de verlichting achter de knopjes in mijn armsteun het niet meer.
Garage heeft zekering vervangen en stadslichtlampje en achterlichtlampje en alles werkte weer. Garage gaf aan dat wellicht ergens sluiting is/kan ontstaan.
Nu vanochtend deed weer de hele riedel het niet meer. Er zit dus ergens iets wat sluiting maakt.
Wat kan dit zijn? Het is een Megane CC maar het dak is niet open geweest (i,v,m, bedrading naar kentekenverlichting via kofferklep die dan tegengesteld opent). Ik heb ook een afneembare trekhaak, maar die heb ik ook niet gebruikt.
Wat is een plek waar deze kortsluiting vaker kan ontstaan?
Bedankt voor het lezen.
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor jouw auto? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen via onderstaand kentekenveld.
Stekkerdoos staat niet vol water ?
Welke stekkerdoos? Waar zit die?
2 jaar
Bij een trekhaak zit toch een stekkerdoos , zal toch in de buurt van de trekhaak bevestiging zitten lijkt me.
Goeie tip! Bedankt, ga ik checken.
2 jaar
Gecheckt. Stekkerdoos is droog.
Heeft Iemand ervaring met dit probleem?
2 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
2 jaar