auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Seat Cordoba: Hoe haal je de Radio-navigatie combi uit een Cordoba?

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Hallo allen,

Ik vroeg mij af op welke manier ik de bestaande 2 DIN radio-navigatie combinatie uit mijn auto moet verwijderen om er een nieuwe radio in te zetten. Ik zie enkel 4 hele smalle uitsparingen (liggende streepjes van een paar mm breed en nnauwelijks 1 mm hoog) in de hoekjes zitten, maar kan verder geen mogelijkheid ontdekken om het apparaat te verwijderen. Weet iemand hoe ik dit moet aanpakken?

Hier een voorbeeldafbeelding van het type radio-navigatie dat ik bedoel:
http://www.mp3auto.cz/photos/original/se...

Bedankt!

Chris

Geplaatst door

Cordobanaan +0

al 13 jaar lid

Reacties

je hebt vier sleuteltjes nodig met een schuine punt om de radio te ontgrendelen

eddyarc +100

13 jaar

Is het je gelukt om zo de radio eruit te krijgen ? ik ben de hele middag bezig geweest maar hij komt maar niet los, enigste wat gebeurd is dat heel de middenconsole meekomt, en volgens mij is dat niet de bedoeling

jdknova +0

12 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Cordoba of stel zelf een nieuwe vraag.