Hallo
Ik heb een Suzuki (eerste model) Alto uit 1983 met een 800cc drie pittertje er in .
Omdat de carburateur kapot was (vernield door de vorige eigenaar en ik geen vervanger kon vinden heb ik er nu met een zelf gemaakte flens een Webertje van een fiat 127 903 cc op gezet en dat loopt uitstekend (aanrader voor mensen met het zelfde probleem)
Dit heeft niets met mijn vraag te maken, maar wat mij op voel dat het fiat motortje waar ik die carburateur af heb gehaald er een tuimelaar trein van een cinquecento met hydraulische klep stoters op zat en dat is niet standaard voor die 127.
Nu ken ik dat van een vriend van me , die heeft ook zo'n cinquecento en dat motortje is zo stil, je hoort echt geen klepstoter tikje..
Mijn vraag , hebben nieuwere types Suzuki driecilinders dat ook ? ik bedoel met hydraulische units ipv stel schroefjes ?
Ik kan het nergens vinden, misschien gebruik ik de verkeerde zoek opdracht ik weet het niet .
Als dat zo is welke types hebben dat EN zou dat ook op mijn drie pittertje passen ?
Ik vind dat deze met 0.25 mm speling (internet) wel erg veel lawaai maken terwijl de rest van het motortje muis stil is
Wie weet dit ?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Alto of stel zelf een nieuwe vraag.