Mijn suzuki vitara loopt s'"morgens als het koud weer is,even op 3 cil.Daarna loopt hij prima verbruikt geen koelvloeistof en de koppakking is kort geleden vervangen.bougie kabels.verdeelkap,rotor heb ik ook vernieuwd.ik hoor de kleppen wel aardig tikken.Wat zou het kunnen zijn?
Gr Henk
Alvast bedank Jerry.Het probleem kwam eigenlijk meteen nadat ik die koppakking had vervangen ,er komt ook aardig wat witte rook uit maar na een klein stukje rijden stopt het met roken en loopt die motor ook normaal.Ik denk verkeerd afgestelde kleppen dat een paar niet helemaal sluiten bij koude motor, zou dat niet kunnen?Olie is ook niet te dik.hoe zou ik de choke kunnen afstellen?
Gr Henk
dat roken komt met koude motor door de uitlaat
deze koelt nogal snel af en geeft dan veel condens
als je geen koelmiddel verliest geen zorgen maken
kleppen kan je speling controleren maar denk net dt dit t problm is
tikken ze alleen koud of ook warm
en de choke moet je even kijken
zit een soort tand beugel op
hier zit een hevel voor de choke klep op
zijkant een schroef lossen kan e m afstellen
je moet het heveltje verstellen
klinkt tegen strijdig maar ik stel ze iets losser en pas toerental aan zodat ie 150 rpm harder loopt als warm stat
probeer eens met een stopleak
als t weinig is helpt t wel een poosje
alst later weer lekt kan je altijd nog sleutelen
wat ik ook weleens heb gedaan
was van een zeeman die dit ook deden op zee
beetje koffie dik met suiker mengen en dit in t koelsysteem
werkt super is alleen en klieder drek als je m later moet spoelen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Vitara of stel zelf een nieuwe vraag.
choke niet goed afgesteld
krijgen de buitenste cilinders te weinig
goed afstellen(laten)
tikken vd kleppen kan in te dike olie zitten
CARS&MOTORSbuild
speed39.205 km