Suzuki Vitara: remvloeistof vervangen grand vitara

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel

Wie kan mij helpen? Ik wil de remvloeistof van mijn grand vitara vervangen. Dacht achteraan een nippel te vinden om de vloeistof af te laten ? Vind deze niet.
bij voorbaat dank.
Rudi

Geplaatst door

rudver

55 km

al 15 jaar lid

Reacties

Elke remcilinder heeft normaliter een ontluchtingsnippel. Het zou natuurlijk kunnen zijn dat deze al eens afgebroken zijn. Dan wordt het complete cilinders vervangen.

moderator

32.365 km

IK heb gezien dat het linkse achterwiel wel een nippel heeft. Er loopt ook een remleiding van het linker- naar het rechter achterwiel. Zou het kunnen dat de remvloeistof vanuit de hoofdcilinder naar het rechterachterwiel en daarna naar het linkerachterwiel vloeit.

rudverTopicstarter

55 km

Dat kan. Enkele auto's hebben dat. Is simpel te controleren bij het rechter achterwiel. Dat heeft die remcilinder 2 leidingen waarvan 1 vanaf de hoofdpomp.

moderator

32.365 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Vitara of stel zelf een nieuwe vraag.