Toyota Starlet: 1.0 DX 3drs; aanhaalmomenten voor veerpoot

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1989

Hoi,
Mijn starletje komt niet door de keuring omdat een van de dempers nogal gaar is. Ik heb dus op de sloop een ander veerpootje gehaald. Weet iemand wat de aanhaalmomenten zijn voor de twee boutjes bovenin en de bout op de as?

Geplaatst door

henkenrianne

2.210 km

al 22 jaar lid

Reacties

hoi henk


doe dit met gevoel!! vast is vast, een schokbreker kun je immers niet fijn tegen houden!, dus van een aanhaalmoment is niet echt sprake..

vandaar!


paul,

P. Kelder

99.170 km

Meen je dat? Dus gewoon handvast is genoeg? Dan lazert zo'n ding me er niet onderuit?!

henkenrianneTopicstarter

2.210 km

hoi,


ja, dat meen ik, vast is vast.. er kan niks mee gebeuren, wel een nieuwe borgmoer gebruiken!!

paul,

P. Kelder

99.170 km

Dank je! Het ziet er allemaal erg simpel uit, dus ik zal de krik er eens onder zetten en beginnen met sleutelen!

henkenrianneTopicstarter

2.210 km

hoi henk


denk je wel aan de VEER deze zit onder een behoorlijke spanning tussen! ( krijg deze niet tegen je hoofd ) je wordt er niet mooier op! ;^)

gebruik dus altijd een veerspanner!


paul,

P. Kelder

99.170 km

Heb een complete veerpoot van de sloop gehaald. Ik hoef dus geen demper tussen een veer te wringen. Scheelt alweer.

henkenrianneTopicstarter

2.210 km

hoi


kijk... dat wil ook

paul,

P. Kelder

99.170 km

Kostte me 30 euro. Schotel prima, dempertje zelf is ook best droog. Nou ja, gaat toch alleen maar voor de APK. Deinen deed-ie toch al; net een amerikaan.

henkenrianneTopicstarter

2.210 km

idd, de sloop is vaak het goedkoopst..

P. Kelder

99.170 km

ik heb wel een vraagbaak, als je wilt kan ik het wel ff voor je opzoeken (momenten van de veerpoot)

remy9465

180 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Starlet of stel zelf een nieuwe vraag.