De auto zwabbert op de snelweg, niet koersvast, terwijl je het stuur niet beweegt en ook niet in sporen rijdt lijkt hij wat heen en weer te gaan.
De auto is net gekocht, ook gekeurd (in goede staat, geen gebreken geconstateerd). Tijdens proefrijden niets gemerkt. Er zijn daarna wel 4 nieuwe banden (voor michelin energy, achter vredestein t-trac) onder gezet omdat de oude versleten waren. Zou het daar mee te maken kunnen hebben? Uitlijning of nieuwigheid banden? Of iets met de schokbrekers/dempers/vering? verschillende banden voor/achter? Over 2 weken afspraak gemaakt (garantie), maar ik vind het altijd wel prettig als ik vooraf een beetje weet wat het zou kunnen zijn.
alvast dank voor het meedenken.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Corolla of stel zelf een nieuwe vraag.