Bij mij gaat zo nu en dan tijdens het schakelen het toerental omhoog en geeft dan een jankend geluid.
Eerst dacht dat het door mij kwam, omdat ik voor deze auto in een diesel reed maar dat blijkt niet zo te zijn.
Na enig testen is het ook zo dat ik wanneer zeg maar bij 3000 toeren de voet van het gaspendaal haal, het zo kan zijn dat het toerental kortstondig kan oplopen naar 3500 toeren.
Ik herhaal het is niet altijd maar toch wel regelmatig en storend.
Garage kan geen oplossing vinden.
wie herkend dit probleem?
vr gr
fr
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Yaris of stel zelf een nieuwe vraag.
dit is een product eigenschap zo ver ik weet. dit is er voor om het overschakelen van de versnelling te versoepelen. zie het als een stukje tussen gas. volgens mij heeft het te maken met de dual vvti die er in zit en die iets trager reageert op het gaspedaal wegens mileu etc.
rij anders eens met een zelfde type auto met de zelfde motor. je zult zien dat die het ook doet
mvg robbie f