Hallo,
Mijn Corolla Verso 1.8 van 2002 met 250.000 Km op de teller heeft een geluid in de versnellingsbak
Het is begonnen als een schurend geluid in de 5e versnelling. Vooral bij het optrekken. Als je het gas los laat is het weg. Echter nu hoor ik al iets ratelen in de 2e versnelling en ook in de 3e en 4e.
Als hij warm wordt valt het geluid minder op. De garage heeft er nieuwe olie in gedaan en is van mening dat je nog wel een ton met zo'n geluidje kunt rijden.
Ik ben hierover niet gerust en ben op zoek naar een andere versnellingsbak.
Ik vraag mij af of de auto het nog wel waard is gezien de Km stand. De auto is anders onberispelijk, maar de motor neemt al behoorlijk wat olie.
Als ik de versnellingsbak wel ga vervangen, is het dan ook een idee om er een bak van een dieselmotor achter te zetten?
Hij maakt nl. ontzettend veel toeren. En heeft vermogen zat om bij een lager toerental te rijden.
Heeft iemand hier ervaring mee? Of moet je nog veel meer vervangen zoals aandrijfassen enz.
En is de klus zelf uit te voeren? Ik heb wel de nodige sleutelervaring maar beschik niet over een brug.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Corolla of stel zelf een nieuwe vraag.
heb je speciaal gereedschap voor nodig een bak van de sloop is vrij duur voor hetzelfde geld kan deze ook gerepareerd worden loop je ook het risico niet van een sloopbak die hetzelfde probleem krijgt totale kosten rond de 900 euro