Hallo het volgende:
De distributieriem vervangen met de daarvoor bestemde paspennen,verrvolgens de nokkenas op 0gr kw afgesteld in de computer , vervolgens gaf de auto voor de riemwissel al de volgende codes aan: 16567 brandstof temp sensor g81
17055 tm 17058 (gloeibougies)
18353korsluiting ventilator regelmodule 1
Vervolgens de auto een nacht laten staan en de brandstof temp sensor gemeten in het meetwaarde blok en staat mooi op 14. 4 evenals de koelvloeistoftemp sensor ,
weer de codes gewist en alleen de gloeibougies komen terug.
Echter het verbruik licht nog steeds een stuk hoger als voor de riem wissel ... gemeten daadwerkelijke kilometers als m
verbruikmeter in de auto normaal was rond de 7 nu is rond de 9 a 10
graag jullie reactie hierop
Maar die brandstof temperatuursensor storing stond er eerst wel zomaar in dus dat is al fout, waarschijnlijk duurt het ff voordat hij weer terug komt dus zou eerst die storing verhelpen en dan verder kijken.
Aan de riem wissel kan het niet liggen als het inderdaad op de juiste manier is gedaan.
Weet je heel zeker dat de riem goed staat?
Er moet namelijk ook blokkeer pennen in de nokkenassen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touran of stel zelf een nieuwe vraag.
Niemand?
jokertjeTopicstarter build
speed3.095 km