Volkswagen Passat: af en toe niet starten willen.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991

ik heb een passat variant uit 1991, 1.8i singlepoint injectie.
hij wil af en toe niet starten, en als hij eindelijk loopt, dan is het net of hij op 3 poten loopt, en stinkt dan ook erg naar benzine.
het maakt ook niets uit of de motor nou warm is of niet, en loopt dan ook erg hard in toeren, dat doet hij ook wel als ik moet stoppen ergens voor en gewoon stil sta.
ik heb er al een nieuwe rotor en verdelerkap op gezet, en ook nieuwe 4 punts bougies er in gezet, maar het haalt niks uit.
ook heb ik alle stekkers schoon gemaakt en ingespoten, maar dat hielp ook niet.
Ik hoop dat er een is die dit probleem herkent, en mij uit de brand kan helpen, want ik weet echt niet meer waar ik het moet zoeken.

Geplaatst door

roelof10197

420 km

al 22 jaar lid

Reacties

hoi, roelof.


kijk wanner de auto niet wil starten of de brandstofopvoerpomp wel draait,

denk zelf dat deze af en toe blijft haken door smeer uit de tank

in de pomp bevinden zich kleine lagertjes die dan worden geblokkeerd door middel van smeer,( olie resten ) zodat de pomp niet kan draaien.


paul,

P. Kelder

99.170 km

Hallo Roelof , begin met de kontrole van je luchtfilter ( moet helder zijn , en even doorblasen , perlucht )
kontroleer klepspeling , compressie , en bougiekabels.

Jos W

1.445 km

Hallo Paul en Jos,

Bedankt voor jullie reactie, ik ga deze dingen allemaal maar even nakijken.
Ik hoop dat het een van deze dingen is.

roelof10197Topicstarter

420 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.