👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Moet ik de hele bekleding eraf halen 'en zo ja, hoe ?) of is het een makkelijk te verhelpen euvel ? Alvast bedankt.
Kaleido, idd, maar het is een oude wagen en ik zou de bekleding niet willen beschadigen ; dus hoe die bekleding eraf halen ? Beter de stoel d'r uit halen ?
Stoel er inderdaad uithalen , is vrij simpel , en dan zie je zo wat er defect is , is dit nog met een hendel bovenaan de rugleuning ?
Heel simpel; stoel eruit,ijzeren haakjes aan de onderzijde van de rugleuning terug buigen,rugpand stukje omhoog trekken en de bedieningskabel vervangen,bekleding weer naar de oorspronkelijke positie,haakjes terug buigen,stoel monteren,rijden maar!
OK, vriendelijk bedankt allebei ! Beste wensen !
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
Wil de rugleuning niet kantelen , dan is meestal het bedieningskabeltje los geschoten of gebroken , de stoel wil wel naar voren ?
Begrijp dit niet helemaal met profesional bij je naam.
12 jaar