Volkswagen Bora: dashboard verlichting

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

De verlichting van de kachelbediening valt regelmatig uit, ik denk dat het een slecht stekkerverbinding is. Hoe kan ik daar het makkelijkste bijkomen?



Geplaatst door

ernst2883

235 km

al 23 jaar lid

Reacties



heb je het lampje van de kachelverlichting al vervangen.

Deze zit achter de middelste draaiknop, gewoon er af trekken en dan een darmpje over het lampje schuiven. Zo kan je dan het lampje eruittrekken.Ik zou eerst het lampje vervangen en dan eerst een tijdje afwachten. Ik heb geen weet van slechte contacten bij dit type wagen dus ik denk eerder aan een slecht lampje.

carmania2000

2.020 km

voor zover ik kon zien, zitter er meerdere lampjes (ledjes?), maar ik zal toch even kijken. Als ik een tik tegen de zijkant aangeef, doet die het weer een tijdje.



ernst2883Topicstarter

235 km

Bedankt, het was inderdaad het lampje.



ernst2883Topicstarter

235 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Bora of stel zelf een nieuwe vraag.