👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
heb een andere motor gekocht maar daar zat geen distributie riem op dus waar zitten de merktekens voor het afstellen van de poulies voor de distibutieriem en of hoe kan ik deze het beste monteren?
Merkteken van de krukas had ik al gevonden maar staan er ook merktekens op de poulis van de nokkenas en brandstofpomp?
13 jaar
Nee. Nokkenaspoelie is zonder spie en zit er conisch op. Pomp zoals gezegd blokkeren middels een stift door het tandwiel in het pomphuis. Even goed kijken en dan zie je het vanzelf.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
Merkteken krukas staat op het vliegwiel, nokkenas dien je te blokkeren aan de achterzijde van de nokkenas middels een rechte plaat in de gleuf en de pomp middels een blokkeerpen door het tandwiel.
13 jaar