Volkswagen Golf IV: Electronica probleem Golf IV

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.8T

Hallo,

Ik heb de laatste weken een raar probleem met mijn vw golf iv uit 1998.
Als ik de auto met de sleutel dichtmaak (opslot) dan wil soms de klok op 0:00 veranderen. Dit gebeurt ook wel eens als ik de sleutel uit het contactslot haal (om de auto te starten).

Toevallig stond ik vandaag voor een stoplicht en ineens sloeg de auto af. Er begon ineens vanalles te flikkeren op het dashboard, maar na eenmaal de sleutel omgedraaid te hebben kon ik de auto toch weer normaal starten, dit probleem heb ik tot nu toe maar 1 keer gehad, nooit van te voren.

Heeft iemand enig idee waar dit mee te maken kan hebben? Kan dit eventueel ook te maken hebben met de sleutel of slot?

Graag een reactie want weet niet wat ik met dit probleem aan moet...

J.

Geplaatst door

Lownoise

260 km

al 18 jaar lid

Reacties

Denk dat er ergens een slecht massa. De Meeste slechte massa puntten bij golf4 zitten onder de accubak of anders de dikke massakabel van de acuu op de versnellingsbak.
Tiguan 7.825 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.