Volkswagen Polo: geen ontsteking en geen benzine

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

1400cc - adx-motor : GEEN FOUTCODES!! Doch motor start niet : geen elektrische vonken aan bougies en geen elektriciteit aan benzinepomp. De relais van de benzinepomp stuurt aan als men het contact aanzet en de pomp draait dan even, doch als men wil starten komt er geen elektriciteit toe op de benzinepomp. VAG-Com geeft geen foutcodes

Hints????????????????????

Geplaatst door

jhl

57.015 km

al 21 jaar lid

Reacties

is bobine(met module) niet stuk deze gaat vaak stuk,en geeft dit probleem.

johnny5756

220 km

heb het geprobeerd met andere maar idem

jhlTopicstarter

57.015 km

Kijk je startonderbreker even na. De motor zou 1 seconden moeten lopen en dan weer afslaan.
succes

joba

1.275 km

contactblokje defect denk ik (geeft geen signaal tijden starten naar bodine en brandstof pomp). komt vaker voor.
suc6

volgwagen

3.295 km

het moet zo iets zijn, maar waar zit het contactblokje? Is dit het plasticblokje achter de sleutel dat we bij de passat regelmatig veranderen?

jhlTopicstarter

57.015 km

Ja dat klopt, dat is het zelfde blokje. Maar onder bij de stuurkolm zit ook nog een stekker van de startonderbreker die gaat ook vaak los zitten.

johnny5756

220 km

probleem opgelost : piraatstroomverdeler draaide niet voldoende rond : as in plastic zat gekneld tussen nokkenas en verdeler. Andere verdeler gestoken (originele!!).

jhlTopicstarter

57.015 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.