👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Na een kortsluiting doen mijn benzinemeter, thermeter, kilometeraanwijzer en verlichting van mijn dashboard het niet meer! Ik heb al de zekering gecheckt, die zijn goed, ik denk dat het aan een van de relais ligt, weet iemand welke het kan zijn?
Help!
Groetjes Mounir
Is er nog meer zonder spanning (kachelfan, achterruitverwarming, raambediening) Zo ja, dan heb je goede kans dat de schakelaar van het contactslot verbrand is.
succes
Bedankt Harry
Nee alleen benzinemeter, thermometer, kilometeraanwijzer en verlichting van mijn dashboard. de rest doen het goed.
Mounir
21 jaar
Dan is het waarschijnlijk een massaprobleem van de cockpit. Alle massa's van het dashboard komen samen rechts naast de zekeringkast waar ze op het chasis verbonden zijn. Aansluitingen controleren. Het zou ook kunnen dat een koperbaan op de print van de cockpit verbrand is door jouw kortsluiting. Dit kun je optisch zien door de cockpit uit te bouwen.
succes
Ik heb in iedergevaal geleerd dat benzinemeter, thermometer, kilometeraanwijzer en verlichting van de cokpit die stuck zijn en niet van de helle dasbord. goed begin.
Dus op de cokpit alles is mee gestopt behalve kilometerteller maar dat is normaal want die wordt gevoedt door eigen batterij
en de clock werk ook nog.en als ik de dim/groot lichten aanzit dan branndt maar een cokpit lampje.
==> ik heb de cockpit gecontroleerd en alles is goed de kabels lopen naar de zekeringkast en de twee steckers zitten goed.
Help!!
21 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.
Is er nog meer zonder spanning (kachelfan, achterruitverwarming, raambediening) Zo ja, dan heb je goede kans dat de schakelaar van het contactslot verbrand is.
succes
21 jaar