auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Volkswagen Passat: geluid cil.kop

Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 18t

Hallo ik heb een Passat 18T van 2001 en hij maakt een rammelend geluid aan de achter zijde van de cilinderkop,tegen het schutbord ,nu is de kettingspanner al vervangen maar het geluid is nu wel een stuk minder geworden,mmar nog steeds wel aanwezig .
Weet iemand of kent iemand dit probleem laat het mij dan even weten.

Mvg Peter.

Geplaatst door

Peter8809 +0

al 20 jaar lid

Reacties

wellicht te weinig oliedruk dan zit waarschijnlijk de zeef in het carter dicht

[quote=john5686]wellicht te weinig oliedruk dan zit waarschijnlijk de zeef in het carter dicht[/quote]
Mee eens,komt vaker voor bij de 1.8T.

ricky +10
badge

17 jaar

Idd waarschijnlijk de zeef verstopt.

Gr. paul

P. Kelder +0
badge vip badge

17 jaar

Hallo ,bedankt voor jullie reacties maar wat is nu de volgende stap om te doen,kan het dmv een motorreiniger die je aan de olie kunt toevoegen en dan de olie vervangen of moet ik nu grotere stappen gaan ondernemen.
Moet ik de motor hiervoor uitbouwen of kan het ook op een andere manier opgelost worden.....

mvg Peter.

Peter8809 +0

17 jaar

eerst oliedruk controleren ,motortemp 80 graden moet de druk stationair 1.2-1.6 bar zijn en bij 2000tpm 2,5-4,5 bar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.