beste heren
ik heb een grote probleem namelijk originele 85 kw 115 pk 1.9 tdi motor is stuk van 2000 heb wel een 130 pk asz motor bwjaar 2003 gekocht en bleek geen verstuivers in te zitten ik heb die van de 85 kw erin gedaan. maar hij rookt als een schoorsteen en geen trekkracht . zijn die verstuivers hetzelfde (dus een 85 kw en een 96 kw)
oke de turbo is vervangen de nokkenas is van de 96 kw zelf . betreft brandstof pomp ik krijg wel een meld code brandstofpomp relais. ik ben van plan om andere verstuivers te gaan plaatsen. maar ik heb mn twijfels ik ben zelf bang dat een klep krom is of dat ie op 3 cillinders loopt
je begint aan de opbouw van een probleem auto
andere stuurdoos
andere start blokkering
kabelboom enz enz
is denkelijk goedkoper en minder ergenis om de originele te laten maken
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
nee deze zullen niet het zelfde zijn dus daar moet je eerst de goede voor hebben.
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.075 km