hallo mensen,
Mijn golf 5 gti start niet meer.. bij de dealer laten uitlezen, daar kwam uit dat de krukas sensor het niet doet..
Nu blijkt dat de krukas sensor wel goed is, maar dat de sensor geen stroom krijgt..er zijn 3 draadjes die naar de sensor toe gaan 1 signaal draadje, daar staat wel stroom op wel maar de andere 2 de plus en de min daar komt geen stroom op..
wie kan me hierbij helpen, ik kan pas bij de dealer terecht in de 2de week van januari, ze zitten helemaal vol, dus hoop ik dat ik misschien via jullie hulp er zelf achter kan komen.
mvg
Any
Hoe weet je dat de motor benzine krijgt en heb je vonk tijdens het starten?
[quote=stefan84]Misschien is even uitlezen zo gek nog niet,
Zijn alle kabel goed aangesloten en toevallig niks vergeten ? ( Denk ook aan massa )
Als de computer niet afgekoppeld was tijdens de laswerkzaam heden, heb je grote kans dat je deze nu als decoratie aan de muur kan hangen.
Gr Stefan[/quote]
Ja ik denk dat even uitlezen inderdaad geen kwaad kan..
alle kabels zijn goed aangesloten, want de stekkers kunnen er maar op 1 manier op..wat bedoel je precies met de computer afkoppen..nergen stond meer stroom op, want de hele blok was eruit en er stond nergens meer stroom op de auto..
gr Andy
[quote=oldford]Hoe weet je dat de motor benzine krijgt en heb je vonk tijdens het starten?[/quote]
hij spuit bezine door de buis naar de motor toe. en waar de bougies zitten daar heb ik de stekkers van gemeten en dan krijgt hij wel stroom, dus dan zou de bougies wel moeten vonken lijkt mij,
gr
Andy
Benzine krijgt de motor pas als de injectors open gaan. Je weet nu alleen dat de brandstofpomp het doet.
Zelfde geld voor de bobine(s), stroom krijgen wil niet zeggen vonken.
Niet per ongeluk bij het uit- of in-bouwen de BDP-gever gemold?
Ook al waren de stekkers van de computers af, dan nog bestaat de kans op schade bij elektrisch lassen via de aarde.
Computers uitbouwen en op de werkbank neer leggen is de enige veilige methode.
[quote=oldford]Benzine krijgt de motor pas als de injectors open gaan. Je weet nu alleen dat de brandstofpomp het doet.
Zelfde geld voor de bobine(s), stroom krijgen wil niet zeggen vonken.
Niet per ongeluk bij het uit- of in-bouwen de BDP-gever gemold?
Ook al waren de stekkers van de computers af, dan nog bestaat de kans op schade bij elektrisch lassen via de aarde.
Computers uitbouwen en op de werkbank neer leggen is de enige veilige methode.[/quote]
Waar zit de BDP-gever precies..
gr
Andy
[quote=andy gti]..wat bedoel je precies met de computer afkoppen..nergen stond meer stroom op, want de hele blok was eruit en er stond nergens meer stroom op de auto..
gr Andy[/quote]
Dan nog kan je de boord computer goed opblasen. met elektrisch lassen jaag je een beste stroom over de auto. Deze stroom is genoeg om de bc te frituren......
haal er eens een bougie uit en start hem dan eens. je zou dan benzine eruit moeten zien komen. tevens kan je meteen zien of de bougie vonkt... gebruik wel een goed tang :D.
[quote=DarkEagle][quote=andy gti]..wat bedoel je precies met de computer afkoppen..nergen stond meer stroom op, want de hele blok was eruit en er stond nergens meer stroom op de auto..
gr Andy[/quote]
Dan nog kan je de boord computer goed opblasen. met elektrisch lassen jaag je een beste stroom over de auto. Deze stroom is genoeg om de bc te frituren......
haal er eens een bougie uit en start hem dan eens. je zou dan benzine eruit moeten zien komen. tevens kan je meteen zien of de bougie vonkt... gebruik wel een goed tang :D.[/quote]
hallo
ik heb een bougie getest om te kijken of die vonkt.. maar dat doet hij dus niet..denk toch maar dat ik naar de dealer moet gaan om de auto te laten uitlezen, dan kom ik er wel achter wat het probleem kan zijn..
gr
Andy
[quote=stefan84]Als je benzine wilt zien als je een bougie eruit draait en hem dan start, moet je toch wel erg lang doorstarten..Op die manier kun je wel proberen of de bougie vonkt, maar ook dat zegt nog niet alles.[/quote]
hallo
de bougie vonkt niet.. denk dat ik de auto maar laat uitlezen bij de dealer.. weet het anders ook niet meer..
gr
Andy
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 5 of stel zelf een nieuwe vraag.
Waren alle Computers afgekoppeld met lassen??
Willem
Willem12089build
speed38.570 km